BIP Rejestr zmian Archiwum Mapa serwisu
Szukaj:

Sezon 2000
Sezon 2001
Sezon 2002
Sezon 2003
Sezon 2004
 
Pozostałe wiadomości:
·LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PREFBET"
Aktualności Gmina Statut Śniadowo Oferty gospodarcze Parafie Współpraca Zakład Gospodarki Komunalnej Fundusze UE
Strona główna » Gmina » Kluby sportowe » LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PREFBET"

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "PREFBET"

Podsumowanie sezonu 2003.
Zarząd firmy PPB PREFBET Sp. z o.o. w Śniadowie głównego sponsora klubu
Podsumowanie sezonu 2002
Szklarska Poręba 1999 obóz sportowy jeszce w barwach Warszawianki
Po Mistrzostwach Makroregionu Lubelsko-Podlaskiego w Białej Podlaskiej w 2003 r.
Spała 1999 - pierwszy obóz w barwach Warszawianki
Zawodnicy dziękują trenerowi Andrzejowi Korytkowskiemu - zakończenie sezonu 2003
Grajewo - grad nagród w II Biegu Wilka
Obóz Szklarska Poręba 2003
"Motylem byłem"-Daniel Rutkowski w Biegu na 2000 metrów z przeszkodami ALIKANTE Hiszpania 2002 r.
podium 800 metrów dziewczątna Mistrzostwach Makroregionu Lubelsko-Podlaskiego w Białej Podlaskiej w 2003 r.
Daniel Chyliński
Arkadiusz Wojno m1
Magdalena Stankiewicz
Justyna Piotrowska
Magdalena Stankiewicz w sztafecie
Arkadiusz Wojno z trenerem Andrzejem Korytkowskim
Justyna Kijek, Justyna Piotrowska i Anna Pruszkowska po treningu
trener wraz z dziewczynami
Daniel Chyliński
Zgrupowanie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich
Brązowa Sztafeta Mistrzostw Polski Juniorów Mł. w Łodzi
Zgrupowanie w Szklarskiej Porębie
Anna Pruszkowska wraz z trenerem Andrzejem Korytkowskim
Anna Pruszkowska
Daniel Chyliński

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „PREFBET” istnieje od 19 listopada 1999r. Powstał przy Gimnazjum w Śniadowie. Obecnie działa przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Śniadowie. Klub liczy obecnie 33 osoby w wieku od 12 do 17 lat. Zrzeszamy młodzież z 5 powiatów: Łomża Ziemska, Łomża Grodzka, Kolno, Ostrołęka Ziemska, Wysokie Mazowieckie. Sportowcy to głównie młodzież z Jedwabnego, Łomży, Małego Płocka, Piątnicy, Stawisk, Śniadowa, Troszyna, Wizny i Zbójnej.
W ciągu 4 lat swojej działalności zdobyliśmy łącznie 314 medali i 238 pucharów (stan na 30 listopad), 22 razy poprawialiśmy rekordy województwa podlaskiego i jeden najlepszy wynik w historii polskiej LA (stan na 15 grudzień).

W skład zarządu klubu wchodzą:
· Zbigniew Żebrowski – Prezes
· Krzysztof Piszczatowski – wiceprezes
· Andrzej Korytkowski – sekretarz
L.U.K.S. „PREFBET” to przede wszystkim biegi średnie i długie (300-3000m), ale również są tacy, którzy startują w pchnięciu kulą, rzucie oszczepem, skoku w dal.


ROK 2005

80 pkt. – II miejsce w okręgu łomżyńskim w klasyfikacji sport dzieci i młodzieży (wszystkie dyscypliny).

REKORD POLSKI MŁODZKÓW 600m - 1.23,00ARKADIUSZ WOJNO !!!!

II- gie miejsce w drużynowych mistrzostwach woj. podlaskiego w przełajach

Najlepsze wyniki w historii Polskiej Halowej Lekkiej Atletyki w kategorii Młodzików:
• 300m – 37.71
• 400m – 52.51 Arkadiusz Wojno
• 600m – 1.25,31
Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
2000m m2 - Borzymowski Piotr

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików na w biegach przełajowych Białystok
2000m m2 - Wojno Arkadiusz

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików na stadionie Białystok
m1 Wojno Arkadiusz - 300m
m1 Chyliński Daniel – 600m
Daniel Chyliński Arkadiusz Wojno m1
m2 Popławska Agnieszka – kula
m2 Myszko Adam - 1000m Drużynowo miejsce 3

m3 Dobkowski Karol – dysk
m3 Wojno Arkadiusz – 100m
m3 Chojnowski Michał – 2000m
m3 Kulczakiewicz Michał – 300m ppł
Mistrzostwa Polski Młodzików Kielce
m1 Arkadiusz Wojno – 600m
m2 Chyliński Daniel – 600m
m7 Myszko Adam – 2000m
m8 Dobkowski Karol – dysk
m13 Popławska Agnieszka – kula
m22 Chojnowski Michał – 2000m
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Warszawa
m2 Stankiewicz Magdalena - 800m
m 16 Pucyk Przemysław – 1500m
Rekordy województwa podlaskiego ustanowione w 2005 roku przez zawodników LUKS „PREFBET” Śniadowo

300m – 36.17 Arkadiusz Wojno rek. młodzików
400m – 50.94 Arkadiusz Wojno rek. młodzików
600m – 1.22,99 Arkadiusz Wojno rek. młodzików
1000m – 2.33,80 Arkadiusz Wojno rek. młodzików
2000m – 5.46,61 Adam Myszko rek. młodzików
800m – 2.11,16 Stankiewicz Magdalena rek. jun. młodszych i juniorek
5000m – 18.27,49 Justyna Kijek rek. juniorek

ROK 2006

105 pkt. I- sze miejsce w okręgu łomżyńskim (wszystkie dyscypliny)
VII – e miejsce w województwie podlaskim (82 kluby sklasyfikowane)
V – e gmina Śniadowo w klasyfikacji sport dzieci i młodzieży (1 Białystok 2 Suwałki, 3 Łomża, 4 Augustów)

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w przełajach Biała Podlaski
3000m - Rydzewski Tomasz m3
2000m – Pikuliński Mateusz m4

Mistrzostwa Makroregionu Młodzików na stadionie Zamość
m1 Jamiołkowski Grzegorz – 600m
m1 Lenczewska Żaneta – oszczep

m2 Modzelewski Maciej – kula
m2 Baczewski Krzysztof – w dal
m2 Kozłowski Przemysław – chód
Drużynowo 4 miejsce
m3 Stańczuk Adrian - chód
m3 Baczewski Krzysztof – 100m
m3 Zdrodowski Wojciech – młot
m3 sztafeta- 4x100m chłopcy

Mistrzostwa Polski Młodzików Siedlce
m4 Jamiołkowski Grzegorz – 600m

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych Spała
m3 Arkadiusz Wojno – 600m
m3 Stankiewicz Magdalena – 600m
m4 Pruszkowska Anna – 1500m

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Łódź
m3 Stankiewicz Magdalena – 400m
m3 Wojno Arkadiusz – 400m
m3 Olszewski Paweł,
Zalewski Rafał, sztafeta 4x400m
Chyliński Daniel,
Wojno Arkadiusz
m8 Cwalina Dorota,
Piotrowska Justyna, sztafeta 4x400m
Dębowska Monika,
Stankiewicz Magdalena
m8 Chyliński Daniel – 800m
m12 Justyna Piotrowska – 1500m prz.
m14 Myszko Adam – 1500m

Mistrzostwa Polski Juniorów Słupsk
m4 Pruszkowska Anna 1500m
m16 Pucyk Przemysław 1500m

Mistrzostwa Polski LZS Siedlce 9 medali
KLASYFIKACJA TRENERÓW m1 Andrzej Korytkowski !!!
KLASYFIKACJA MEDALOWA KLUBÓW – PREFBET m3

Magdalena Stankiewicz
złoto 400m
złoto 800m
złoto 4x400m
Arkadiusz Wojno
złoto 400m
złoto 4x400
srebro 200m
Justyna Piotrowska
złoto 4x400m
srebro 400m
Paweł Olszewski
złoto 4x400m

Mistrzostwa Szkół Średnich LZS
złoto 800m Daniel Chyliński
srebro 400m Arkadiusz Wojno
brąz 400m Daniel Chyliński

Udział w Reprezentacji Polski na meczu Polska – Niemcy w Zittau
Arkadiusz Wojno 400 i 4x400m
Magdalena Stankiewicz 4x400m

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w przełajach Białystok
Junior mł.
CH DZ
m1 Arkadiusz Wojno m8 Cwalina Dorota
m2 Daniel Chyliński m9 Zuzga Marzena
m6 Kuliś Arkadiusz
m10 Chojnowski Michał
Junior
CH DZ
m1 Rutkowski Daniel m1 Kijek Justyna
m3 Pucyk Przemysław m2 Pruszkowska Anna
m4 Dąbkowski Przemysław m10 Musiak Kamila
m10 Sasinowski Michał

m1LUKS PREFBET Śniadowo
m2 KS PODLASIE Białystok
m3 MKS JUVENIA Białystok

Rekordy woj. ustanowione w 2006r. przez zawodników LUKS „PREFBET” Śniadowo

300m 35.07 Arkadiusz Wojno rek. gimnazjów
600m 1.21,29 Chyliński Daniel rek. gimnazjów
800m 2.08,53 Stankiewicz Magdalena rek. juniorek mł. i juniorek
1000m 2.49,69 Pruszkowska Anna rek. juniorek
1500m 4.28,84 Pruszkowska Anna rek. juniorek
Mila 5.00,39 Pruszkowska Anna rek. juniorek i seniorek
1500m prz. 4.53,21 Pruszkowska Anna rek. juniorek i seniorek
2000m prz. 6.52,00 Pruszkowska Anna rek. juniorek i seniorek
3000m 9.50,62 Pruszkowska Anna rek. juniorek
5000m 18.11,85 Pruszkowska Anna rek. juniorek

Administrator

Data powstania: cz, 18 grudnia 2003 10:04
Data upublicznienia: cz, 18 grudnia 2003 10:17
Artykuł był czytany: 9962 razy

Copyright @ 2003 UG Śniadowo Wykonanie SPEEDi  - System PUBLIKATOR  
tel(086) 2190700